1. Всі виключні майнові і немайнові авторські права на публікації належать Agravery.com, якщо в самому тексті твору не вказано інше.
  2. Всі авторські права належать авторам публікацій і охороняються відповідно до чинного законодавства України.
  3. Під публікаціями розуміються всі матеріали (інформаційні повідомлення, статті, коментарі, інтерв'ю, консультації, фотографічні зображення і т.д.), які створені Agravery.com.
  4. Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікування, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення як складових частин в інші твори й інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право і суміжні права".
  5. Використання новин дозволяється за умови обов'язкового зазначення посилання (для Інтернет-ресурсів - прямого гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами) на Agravery.com. Посилання має міститися в ліді, або в першому абзаці тексту. Якщо використовується частина тексту, посилання має бути на початку частини тексту.
  6. З інтерв'ю, авторських статей, експертних статей чи колонок дозволяється використовувати не більше 500 знаків для виробництва новини. Вказівка посилання (для Інтернет-ресурсів - прямого гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами) на Agravery.com, що веде на кінцеву сторінку з матеріалом, обов'язково. Використання зазначених типів матеріалів в розмірі оригіналу (в повному обсязі) забороняється. Використання інфографік в повному обсязі забороняється.
  7. Забороняється будь-яке комерційне використання матеріалів, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до зазначених матеріалів.
  8. Порушення будь-якого пункту даних правил є порушенням виключних майнових і немайнових авторських прав Agravery.com і відповідно до норм законодавства може спричинити відповідальність, передбачену цивільним, адміністративним і кримінальним законодавством.
  9. Agravery.com залишає за собою право включати порушників авторських прав в спеціальний список, а також доводити його до відома громадськості. А також захищати свої права шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.