На Київщині збирають овочі та технічні культури
У Київській області аграрії розпочали збиральну кампанію технічних культур, також продовжують збирання овочевих. Про це повідомляє пресслужба Київської ОВА. Як зазначив голова КОВА, Олексій Кулеба, серед технічних культур станом на 4 жовтня зібрано: соняшнику — 65,52 тис. т, сої — 25,04 тис. т, цукрових буряків —…