Аграрії передали ЗСУ партію необхідної техніки
![Agravery video page](https://storage.agravery.com/uploads/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F%D0%9F%D0%B0%D0%BF%D0%BA%D0%B0/pikap750.jpg)
Аграрії, що є членами Всеукраїнської аграрної ради (ВАР), спільними зусиллями придбали та предали військовим чергову партію транспортних засобів: 39 пікапів, вантажівок та автобусів. Про це 2 квітня повідомляє пресслужба ВАР.
"Аграрії зараз переживають непрості часи, працюють в складних воєнних умовах, але постійно допомагають армії. 39 найнеобхідніших транспортних засобів учасники ВАР днями передали військовим. Цього разу, окрім пікапів, закупили автобуси та вантажівки. З початку війни фронт отримав від ВАР близько 600 одиниць техніки", - зазначив очільник ВАР Андрій Дикун.
Поділитись
Стежте за головними новинами агробізнесу в Україні та світі на Agravery.com , на сторінці Facebook , у Telegram або підпишіться на нашу розсилку, відправивши лист з темою "Розсилка" на [email protected] .
Comments (0)